Router Asus RT-AC1300G PLUS V3 - AC1300 dvoupásmový Gigabit Wi-Fi router, USB

Kód: ASU90IG0540BO9440
Neohodnoceno
Značka: Asus
2 799 Kč –64 %
Router Asus RT-AC1300G PLUS V3 - AC1300 dvoupásmový Gigabit Wi-Fi router, USB
2 799 Kč –64 % 999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021
bezdrátový router • Wi-Fi 802.11 ac • 4 externí antény • pásma 2,4 GHz a 5 GHz • 1× USB 2.0 • 4× LAN • 1× WAN • tlačítko WPS • rodičovská kontrola • síť pro hosty • mobilní aplikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Asus RT-AC1300G PLUS V3

S routerem Asus RT-AC1300G PLUS V3 si zajistíte rychlý a spolehlivý internet, díky němuž dostanete ze všech vašich chytrých zařízení naprosté maximum. Těšit se můžete na připojení s vysokou rychlostí, o kterou se stará technologie Wi-Fi 802.11ac a provoz ve dvou pásmech – rychlost 400 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a až 867 Mb/s v 5GHz pásmu

Router má na těle i USB port, s jehož pomocí můžete připojit například pevný disk a vytvořit si osobní souborový server či cloudové úložiště. Dokonalý přehled nad sítí poskytne nejen mobilní aplikace pro Android a iOS, ale také intuitivní rozhraní ASUSWRT. Navíc si díky tomuto spojení můžete být jisti, že i začátečník router zprovozní do 30 vteřin. Pak už si můžete užívat bohatou sadu funkcí, jako je Asus AiMesh, QoS nebo VPN s cílem snadno a rychle vám zajistit rychlé, spolehlivé a bezpečné připojení.


 

Klíčové vlastnosti:

 • Dvoupásmové připojení rychlostí až 1 267 Mb/s pro náročné využití
 • Mobilní aplikace pro snadné zprovoznění routeru a pokročilou správu
 • Díky technologii AiMesh možnost vytvořit velkou ucelenou síť s využitím dalších produktů
 • Podpora VPN pro bezpečnější internet
 • 4 gigabitové porty na těle pro připojení kabelem

 

Rychlé a spolehlivé připojení, to je moje partie.

 

Dvoupásmová technologie

Router používá pásma 2,4 GHz a 5 GHz současně, přičemž nabízí rychlost až 400 a 867 Mb/s. Celková rychlost připojení dosahuje až 1 267 Mb/s. Zatímco k základním činnostem, jako je procházení stránek a stahování souborů, využijete 2,4GHz pásmo, přehrávat online obsah ve vysoké kvalitě můžete právě díky pásmu 5 GHz.  


 

4 gigabitové LAN porty

Router má na těle hned čtyři gigabitové porty, abyste k němu mohli snadno připojit chytré televizory, PC nebo přehrávače médií a NAS, které nepodporují bezdrátový internet.


 

AiDisk

AiDisk vám přináší možnost sdílet soubory z USB prostřednictvím internetu po připojení k routeru.


 

Asus AiMesh

Díky integrované technologii Asus AiMesh dokáže tento router inteligentně spolupracovat s dalšími síťovými prvky značky a pokrýt rychlou a spolehlivou Wi-Fi i skutečně velké prostory.


 

Ještě lepší dosah

Po stranách routeru jsou umístěné čtyři externí antény. Ty výrazně vylepšují dosah zařízení a zlepšují výkon, takže k routeru můžete připojit více přístrojů najednou, aniž by to jeho chodu jakkoliv vadilo.


 

QoS

K dispozici je také funkce QoS, která zajistí hladký chod i při náročných aktivitách, jako je online hraní.


 

Asus Router App

Vše navíc můžete ovládat i z mobilního zařízení. K dispozici je totiž aplikace Asus Router App, která umožňuje rychle a snadno ovlivňovat nastavení a spravovat síťový provoz, případně diagnostikovat problémy a také aktualizovat firmware. Vše, aniž byste museli spustit počítač. K dispozici je pro Android a iOS.


 

Rodičovská kontrola

Mějte přehled o tom, kolik času na internetu tráví vaše děti. Nastavte jim limity a mějte jistotu, že věnují dostatečnou pozornost jak koníčkům a zábavě, tak i studiu.


 

Podpora VPN

Zajistěte si maximální soukromí a dokonalé zabezpečení sítě. Nastavte si VPN server a VPN klienta. Nemusíte instalovat žádný doprovodný software, abyste připojená zařízení proměnili na VPN klienty.


 

Intuitivní rozhraní ASUSWRT

Podrobná nastavení můžete ovlivňovat prostřednictvím uživatelského rozhraní ASUSWRT. Vyznačuje se jak snadným ovládáním, tak i velkými možnostmi. Asus si dal záležet i na jednoduché nastavení prostřednictvím smartphonu, tabletu či PC, které vám nezabere více než 30 vteřin, neboť jej provedete ve třech jednoduchých krocích.

Dvoupásmová konektivita zajistí výkon i kompatibilitu
RT-AC1300G PLUS V3 má celkovou kombinovanou rychlost až 1267Mb/s. Můžete provádět základní úkoly, jako je prohlížení webových stránek a stahování souborů v pásmu 2,4 GHz, a současně umožnit více zařízením streamovat videa ve formátu 4K UHD nebo podporovat online hraní a další aplikace náročné na rychlost a kapacitu připojení plynuleji na volném pásmu 5 GHz.

Rozsáhlé možnosti připojení
RT-AC1300G PLUS je vybaven čtyřmi Gigabitovými LAN porty, které mohou poskytovat až 4 Gb/s současně. Chytré televizory, herní konzole, zařízení pro kabelovou televizi, přehrávače médií, úložná zařízení NAS a další nyní mohou mít své vlastní vyhrazené porty, díky čemuž se RT-AC1300G PLUS stane domovským mediálním rozbočovačem bez vstupního zpoždění.

Bezproblémové sdílení souborů pomocí AiDisk
AiDisk umožňuje sdílet soubory na disku USB prostřednictvím Internetu. Můžete vytvořit vlastní název domény pro server FTP a pak sdílet soubory se svými přáteli.

Vyhrazené Wi-Fi pro vaše návštěvy
Sdílejte své internetové připojení se svými hosty bez nutnosti sdílet vaše osobní heslo nebo síťové zdroje. ASUS Guest Network podporuje až šest samostatných hostujících sítí, z nichž každá má své vlastní limity a heslo. Hosté nemohou přistupovat k primární síti ani jiným připojeným zařízením.

Vylepšený dosah Wi-Fi
Čtyři externí vysoce výkonné antény na RT-AC1300G PLUS vylepšují dosah Wi-Fi a zároveň zvyšují výkon pro více zařízení vaší domácnosti.

Optimalizace pro vaše online hry a streamování HD obsahu
ASUS QoS zajišťuje příchozí a odchozí šířku pásma na kabelovém i bezdrátovém připojení, takže můžete přiřadit svým online hrám a streamování HD obsahu nejvyšší prioritu a eliminovat tak všechna zpoždění.

Spravujte svoji síť odkudkoli
Ve současném stále mobilnějším stylu života je kontrola vaší sítě prostřednictvím aplikace důležitější než kdy jindy. Nová aplikace ASUS Router App je postavena od základů tak, aby byla intuitivní a robustní, což vám umožní nastavit router, spravovat síťový provoz, diagnostikovat problémy s připojením, a dokonce aktualizovat firmware. To vše bez nutnosti spouštění počítače.

Zaměřte se na svou rodinu
Udržujte své děti v bezpečí během jejich dobrodružných výprav po síti. Všechny funkce správy, které potřebujete naleznete na jednom místě a intuitivní rozhraní usnadňuje monitorování a revizi nastavení zabezpečení pro všechna zařízení jednotlivých členů rodiny.

Aktivní VPN server
Snadno nastavte server VPN pro procházení webu a přístup k datům pomocí šifrovaného připojení - bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Robustní ovládání a optimalizace s ASUSWRT
Pomocí uživatelského rozhraní ASUSWRT nastavte, monitorujte a spravujte síťové aplikace. Vše na jediném intuitivním ovládacím panelu. Díky nastavení během 30ti sekund, detekci více zařízení a flexibilním nastavením využívá technologie ASUSWRT maximum výkonosti sítě.

Technické specifikace:

 • Standard sítě: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac
 • Produktový segment: AC1300 – vysoký výkon ve standardu AC; 400 + 867 Mb/s
 • Pokrytí: Velké domácnosti
 • Anténa: externí 2 dBi anténa x 4
 • Transmit/Receive: Technologie MIMO, 2,4 GHz 2 x 2, 5 GHz 2 x 2
 • Operační paměť: 16 MB Flash, 128 MB RAM
 • Provozní frekvence: 2,4 GHz / 5 GHz
 • Šifrování: 64bitové WEP, 128bitové WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, podpora WPS
 • Správa: UPnP, DLNA, IGMP/multicast v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, System Event Log
 • Provozní režim: Režim bezdrátového routeru, Režim přístupového bodu, Režim multimediálního mostu

Datový tok
802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mb/s
802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mb/s
802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mb/s
802.11n : až do 300 Mb/s
802.11ac: až do 867 Mb/s
 
Další parametry
Počet externích antén 4
Zisk antény 2 dB
Počet LAN portů 4
Rychlost LAN 1000 Mbit (1 Gbit)
Wi-Fi Ano
Wi-Fi Standardy 802.11a (Wi-Fi 1), 802.11b (Wi-Fi 2), 802.11g (Wi-Fi 3), 802.11n (Wi-Fi 4), 802.11ac (Wi-Fi 5)
Rychlost Wi-Fi 1300 MB/s
Wi-Fi Mesh Ne
Frekvenční pásmo 5, 2,4 GHz
3G Ne
4G/LTE Ne
ADSL Ne
VDSL Ne
USB Ano
Počet USB 1
Rodičovská kontrola Ano
Barva černá
 
Rozměry výrobku
 
Rozměry balení
Šířka balení 29.5 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 26.5 cm
Hmotnost balení 0.8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové prvky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1.5 kg
Počet externích antén: 4
Počet LAN portů: 4
Rychlost LAN: 1000 Mbit (1 Gbit)
Rychlost Wi-Fi: 1300 MB/s
Stav: Nový
Výrobce: Asus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: