Přehled dopravy a cen

Cena dopravy ČR

 

 GLS - Na adresu   109,- Kč od nákupu 1999Kč ZDARMA
 GLS - Na výdejní místo 79,- Kč od nákupu 1999Kč ZDARMA
        dhl  DHL 599,- Kč
čp  Česká pošta - Balík do na poštu 139,- Kč
čp  Česká pošta - Balík do ruky 149,- Kč
logo pro e-shopy_72dpi Balíkovna  Česká pošta - Balík do balíkovny 69,- Kč
osb  Osobní odběr ve Zlíně Zdarma

 

Cena dopravy na Slovensko

 

 GLS (na adresu nebo výdejní místo)
 5,99 € nad 100 € zdarma
        Slovenská pošta    5,99 € nad 75 € zdarma
       dhl  DHL   40 €

 

GLS
Prvotřídní kvalita balíkových a expresních služeb v České republice. GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v ČR a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu. Blesková rychlost doručení v ČR do 24 hodin, v zahraničí od 48 hodin. S ohledem na životní prostředí balíky doručují ekologicky díky programu ThinkGreen. Tato přepravní služba nabízí 2 možnosti doručení a to jak na adresu, tak i na výdejní místo které si sami zvolíte. K dispozici je více než 1000 výdejních míst po celé České republice. 

Balík na adresu: Jestliže balík nelze doručit na uvedenou doručovací adresu, doručující řidič zanechá oznámení o zásilce. Oznámení je vhozeno do poštovní schránky, v případě její nedostupnosti je vylepeno na vstupní dveře. Oznámení obsahuje číslo balíku, informace o důvodu nedoručení, místo uložení a kontakt na GLS. Balík, který není možno uložit v ParcelShopu nebo u souseda, je přepraven zpět do regionálního depa a GLS v dalších pracovních dnech provede druhý, případně třetí pokus o doručení.

Balík na výdejní místo: K dispozici více než 1000 výdejních míst po celé České republice. Všechny Parcel Shopy mají dlouhou otevírací dobu i v odpoledních hodinách. Balík je možné vyzvednout po dobu pěti pracovních dní kdykoliv během otevíracích hodin zvoleného Parcel Shopu. K výdejí balíku je nutné předložit PIN kód, který příjemce obdrží SMS nebo e-mailem. Pokud příjemce nestačí balík během pěti pracovních dnů vyzvednout, může si požádat o prodloužení úložní doby o další tři pracovní dny na telefonním čísle 567 771 111 . 

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách GLS: https://gls-group.com/CZ/en/parcel-tracking

 

Česká pošta
V tuzemsku patří Česká pošta stále k nejčastějším způsobům přepravy. Pošta vlastní velice rozsáhlou síť poboček. Akceptuje dobírky i platby předem a její služby jsou poměrně rychlé. Nabízí jak možnost převzetí „Balík do ruky“ tak i „Balík na poštu“. Proto můžete zboží od pošťáka převzít přímo na Vámi zvolené adrese a nebo si zásilku můžete nechat uložit na Vámi vybrané poště.

Balík na poštu: Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 30 kg na kteroukoli pobočku České pošty na území České republiky.

Balík do ruky: Umožňuje zaslání balíku do hmotnosti 50 kg přímo na Vaši adresu. Zboží je doručováno pouze na území České republiky.

Balík do balíkovny: Balíkovna – vyzvednutí balíků v rozsáhlé síti Balíkoven s rychlým odbavením.

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách České pošty:https://www.postaonline.cz/tracečp

 

DHL
Díky silné základně složené z více než 360 000 zaměstnanců zajišťuje integrované služby a řešení na míru pro správu a přepravu dopisů, zboží a informací. S DHL přepravujete zboží se specialisty na přepravu a kurýrní doručovací služby. Zaručují bezproblémové doručení nadrozměrných zásilek a křehkých produktů jako jsou televize a další.

Vaši zásilku můžete také průběžně sledovat na stránkách DHL:https://mydhl.express.dhl/cz/cs/tracking dhl

 

Osobní odběr
Zboží si můžete vyzvednout také osobně u nás. Jakmile zboží připravíme, tak Vás budeme obratem kontaktovat emailem o možnosti vyzvednutí. V emailu naleznete všechny pokyny k vyzvednutí Vámi objednaného zboží. Zboží vydáváme i na možnost platby na místě. ( prosíme o hotovost )

osb

Adresa pro vyzvednutí: Rybníky IV. 326, 76001 Zlín, Česká republika. Osobní odběry jsou vydávány v kamenné prodejně IPRICE OUTLET. Mapy - zobrazení budovy
 
 
 
Způsob plateb
 
 
Online platba kartou:
Pokud se rozhodnete platit online kartou, tak po potvrzení objednávky budete přesměrováni na společnost ComGate Payments - platební bránu, kde zadáte potřebné údaje Vaší karty a provedete platbu. Tento způsob platby se vztahuje na karty VISA, Mastercard a Maestro. Online platba kartou není nijak zpoplatněna.
 
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267
 
Převodem
Jedná se o klasický převod mezi účty. Po odeslání objednávky obdržíte na email potřebné údaje k provedení úhrady. V emailu naleznete naše číslo bankovního účtu, variabilní symbol a veškeré náležitosti, které budete k platbě potřebovat. Platba převodem není nijak zpoplatněna.
 
Dobírkou
Jedná se o platbu přímo kurýrovi. Pokud si zvolíte platbu přes dobírku, tak se hodnota dobírky připočíta k celkové ceně objednávky. Pokud si zvolíte tento způsob platby, tak vždy platíte kurýrovi až při převzetí zboží.
 
Hotově
Pokud si zvolíte možnost osobního odběru, tak můžete na našem výdejním místě zaplatit rovnou hotovostí či kartou.