Domácí pekárny

Není nad vlastní čerstvé domácí pečivo. Domácí pekárna má navíc všestranné využití.

Tento domácí spotřebič se výborně hodí na pečení chleba, ale můžete ho využít také na řadu dalších způsobů přípravy těsta.

 

Domácí pekárny mají také samostatnou funkci mísení a hnětení, což vám umožňuje přípravu těsta bez pečení. Takto důkladně připravené těsto lze použít na pizzu, rohlíky, koláče nebo dorty. Kterýkoliv den v týdnu i o svátcích snadno vykouzlíte perfektní koláče pro celou rodinu. Nepřekvapí vás ani návštěva na poslední chvíli, ať už u vás doma nebo když na ni pojedete vy.

Díky jednoduchému ovládání se z pekárny stane skvělý pomocník. Domácí pekárna chléb nejen upeče, ale také za vás uhněte důkladně těsto, které nechá vykynout. Zvolíte si jednoduše program podle toho, jaký chléb chcete upéct.

 

Funkce odloženého startu je velice praktická, ráno na vás totiž bude čekat čerstvý chléb.

Domácích pekárny se prodávají včetně příručky s mnoha zdravými recepty, ve kterých najdete inspiraci. Důležité je dodržování základních principů a vyzkoušet si všechny programy. Později získáte odhad a v pekárně bez problému připravíte jakékoliv těsto. Zkuste v ní například připravit těsto na rohlíky a před pečením v troubě do nich zarolujte náplň, vykouzlíte tak výbornou svačinu na cesty. Pekárnu můžete využít také na přípravu domácích jogurtů.

 

CoolTouch technologie navíc zajistí bezpečné používání spotřebiče, protože se nikdo nepopálí o vnější strany pekárny, které díky této technologii zůstávají vlažné. Domácí pekárna tak zaručuje dokonalé výsledky a bezpečí při pečení. Díky svému designu skvěle zapadne do každého stylu domácnosti.

Získáte tak kontrolu nad použitými surovinami a tedy nad tím, co dáváte své rodině k jídlu.

Prohlédněte si kategorii malé spotřebiče, zda nenajdete další užitečné pomocníky do vaší kuchyně.

Nejprodávanější

Domácí pekárna Medion MD 11011 / 550 W / 19 programů / bílá
2 599 Kč –46 %
Původně: 2 599 Kč  (–46 %)
1 399 Kč
Nádoba pekárny dělená ETA 1147 00111 od výrobní série 04/2015
999 Kč –51 %
Původně: 999 Kč  (–51 %)
486 Kč
3 položek celkem