Rýžovary

Rýžovar je multifunkční parní hrnec na přípravu rýže, kterou sám uvaří a navíc ji v případě potřeby udrží teplou po velice dlouhou dobu. Rýžovar si celý proces přípravy ohlídá sám a vy se můžete naplno věnovat přípravě stolování, rodině nebo návštěvě.

 

Vnitřní nádoba z nerezové oceli a hliníku je vysoce odolná, snadno se čistí a vyznačuje se šetrností k potravinám. U rýžovarů s komponenty pro napařování můžete použití rozšířit také o úpravu masa a zeleniny, získáte tak všestranného pomocníka. Vaření v páře je základem pro kvalitní a správné stravování. Pokud se chcete pustit do exotiky, oceníte možnost přípravy mořských plodů.

K snídani si v rýžovaru snadno připravíte různé kaše, které si na stole každý dochutí podle svého. Místo míchání kaše u sporáku můžete pomoct dětem s přípravou do školy. Každodenní snídani bude celá rodina trávit v klidu tak, jak to má být. Perfektně se hodí také ke zdravému způsobu ohřívání potravin.

 

U rýžovarů se skleněnou poklící můžete sledovat, co se děje v hrnci. Tvrzené sklo pomáhá zachovat živiny, strukturu a chuť potravin. Jediným tlačítkem aktivujete celý proces vaření. Vyjímatelná vnitřní mísa zajišťuje snadnou údržbu a čištění.

 

Díky modernímu designu je rýžovar perfektním doplňkem kuchyně. Pokud rádi jíte kvalitně připravené jídlo, tohoto pomocníka si zamilujete. Ušetří vám čas i nervy s přípravou, všechno totiž zvládne sám a vy se můžete věnovat své rodině.

Prohlédněte si kategorii malé spotřebiče, zda nenajdete další užitečné pomocníky do vaší kuchyně. 

Nejprodávanější

Rýžovar Royalty Line RL-RC22.10D 2,2 l - 900 W
1 599 Kč –50 %
Rýžovar Royalty Line RL-RC22.10D 2,2 l - 900 W
Skladem (3 ks)
Kód: RL-RC22-10D
Původně: 1 599 Kč  (–50 %)
799 Kč
1 položek celkem
Rýžovar Royalty Line RL-RC22.10D 2,2 l - 900 W
1 599 Kč –50 %
799 Kč
Kód: RL-RC22-10D