Elektrická jednoploténka Royalty Line EKP-1500.15 / Bílá / 1500 W

Kód: EKP-1500-15
Neohodnoceno
Značka: Royalty Line
499 Kč –20 %
Elektrická jednoploténka Royalty Line EKP-1500.15 / Bílá / 1500 W
499 Kč –20 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2021
Elektrická jednoploténka Royalty Line RL-EKP-1500.15 je moderní a kompaktní vařič pro situace, kde z různých důvodů nemůžete nebo nechcete používat celý sporák. Využijete ji na chatě, chalupě, na dovolené, na studentské koleji, v kanceláři a v mnoha dalších situacích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royalty_Line_EKP-1500.15_2

Popis produktu

Elektrická jednoploténka Royalty Line RL-EKP-1500.15 je moderní a kompaktní vařič pro situace, kde z různých důvodů nemůžete nebo nechcete používat celý sporák. Využijete ji na chatě, chalupě, na dovolené, na studentské koleji, v kanceláři a v mnoha dalších situacích. 

Elektrické sporáky mají své konkurenty v indukci či plynu, ale zkušení vědí, že elektrický sporák je stará dobrá jistota. Nemusíte se obávat, že vás unikajicí plyn jednou vyhodí do vzduchu i s celou domácností a zároveň ani řešit u každého rendlíku, jestli ho Váš sporák akceptuje, či nikoliv. 

Parametry

  • Výkon: 1500 W
  • Kontrolka signalizující zapnutý sporák
  • Litinový plotýnka o průměru 18,5 cm
  • Automatický termostat
  • Práškově lakovaná ocelová konstrukce
  • Délka přívodního kabelu: 1 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické vařiče
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2.5 kg
Příkon: 1500 W
Stav: Nový
Výrobce: Royalty Line

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Royalty Line si klade za cíl nabídnout svým uživatelům na dnešním vysoce konkurenčním trhu nejjednodušší a pohodlnější, trvanlivé a inovativní produkty. Společnost "Line" se zaměřuje na dodávky širokého sortimentu zboží, který pokrývá většinu základních prvků použití v kuchyni a na stole pro každodenní uživatele. Každá položka od její koncepce až po návrhovou konstrukci je určena k odvolání a uspokojení svých uživatelů. Kvalita a přesnost jsou dvěma hnacími silami značky. Dodržování světových trendů a stále rostoucí poptávka po vysoce kvalitních, trvanlivých a okouzlujících produktech je posláním společnosti Royalty Lines. Věříme, že s přesností v kuchyni můžeme dosáhnout nejvyšší spokojenosti uživatelů. "Připravte se k úplně novému zážitku se společností Royalty Line".