Multifunkční kráječ zeleniny Royalty Line / VS-150.28.1 / 150 W / plast / nerezová ocel / zelená / bílá

Kód: RLVS150281
Neohodnoceno
Značka: Royalty Line
1 499 Kč –26 %
Multifunkční kráječ zeleniny Royalty Line / VS-150.28.1 / 150 W / plast / nerezová ocel / zelená / bílá
1 499 Kč –26 % 1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
S multifunkčním kráječem zeleniny Royalty Line VS-150.28.1 můžete rychle a bez námahy připravit ty nejzdravější a nejchutnější saláty. Nakrájet okurku, nastrouhat mrkev nebo nastrouhat cibuli na salát je pro tohoto pomocníka jednoduchá práce. S pěti přiloženými nástavci - pomocí kterých můžete mimo jiné krájet, krouhat a drtit - je zpracování zeleniny a dokonce i brambor mnohem rychlejší. Přidejte trochu listové zeleniny, jako je hlávkový salát nebo špenát a během chvilky máte na stole čerstvý a zdravý salát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multifunkční kráječ zeleniny Royalty Line / VS-150.28.1 / 150 W / nerezová ocel / zelená / bílá

S multifunkčním kráječem zeleniny Royalty Line VS-150.28.1 můžete rychle a bez námahy připravit ty nejzdravější a nejchutnější saláty. Nakrájet okurku, nastrouhat mrkev nebo nastrouhat cibuli na salát je pro tohoto pomocníka jednoduchá práce. S pěti přiloženými nástavci - pomocí kterých můžete mimo jiné krájet, krouhat a drtit - je zpracování zeleniny a dokonce i brambor mnohem rychlejší. Přidejte trochu listové zeleniny, jako je hlávkový salát nebo špenát a během chvilky máte na stole čerstvý a zdravý salát.

Nasekejte, krájejte, drťte

Sekat, drtit, krájet… To vše zvládne multifunkční kráječ společnosti Royalty Line . Se čtyřmi praktickými nástavci si stačí vybrat příslušenství, které potřebujete. Nemáte ponětí, jak vypadají nože, se kterými se dá například drtit? To není problém. Každý nástavec má barevný okraj, díky kterému je lze snadno rozeznat.

Praktické a jednoduché použití

Multifunkční kráječ se skládá z několika samostatných dílů. Jak plnící otvor, tak čtyři nástavce lze jednoduše vyjmout. Čištění jednotlivých částí je tak hotovo během okamžiku. Po použití je stačí dát do myčky nebo ručně umýt.

Moderní a elegantní design

Kráječ má rozměry 20,5 cm x 15 cm x 28 cm a je vyroben z plastu a nerezové oceli. Díky svému modernímu a elegantnímu vzhledu se hodí do každé kuchyně.

Parametry

 • Typ multifunkční kráječ 
 • Výkon 150 W
 • Protiskluzové nožičky Ano
 • Hrubé, střední a jemné strouhání
 • Ochrana proti stříkající vodě
 • Vypínač zapnuto/vypnuto
 • Protiskluzové gumové nožičky
 • Počet nástavců 5
 • Barva Bílá a Zelená
 • Rozměry produktu 20,5 x 15 x 28 cm
 • Hmotnost produktu cca 2,1 kg
 • Hmotnost balení cca 2,6 kg 

Obsah balení

 • Multifunkční kráječ zeleniny Royalty Line / VS-150.28.1 / 150 W / 20,5 x 15,0 x 28,0 cm / plast / nerezová ocel / zelená / bílá
 • 5 nástavců 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kráječe
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 2.6 kg
Barva: Bílá, zelená
Ochrana proti kapající tekutině: Ano
Počet nástavců: 5 ks
Protiskluzové nožičky: Ano
Stav: Nový
Typ: Multifunkční kráječ
Výkon: 150 W
Vypínač: zapnuto / vypnuto
Výrobce: Royalty Line
Funkce: Hrubé, střední, jemné krájení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Royalty Line si klade za cíl nabídnout svým uživatelům na dnešním vysoce konkurenčním trhu nejjednodušší a pohodlnější, trvanlivé a inovativní produkty. Společnost "Line" se zaměřuje na dodávky širokého sortimentu zboží, který pokrývá většinu základních prvků použití v kuchyni a na stole pro každodenní uživatele. Každá položka od její koncepce až po návrhovou konstrukci je určena k odvolání a uspokojení svých uživatelů. Kvalita a přesnost jsou dvěma hnacími silami značky. Dodržování světových trendů a stále rostoucí poptávka po vysoce kvalitních, trvanlivých a okouzlujících produktech je posláním společnosti Royalty Lines. Věříme, že s přesností v kuchyni můžeme dosáhnout nejvyšší spokojenosti uživatelů. "Připravte se k úplně novému zážitku se společností Royalty Line".