Robotický vysavač iRobot Roomba 981

Kód: IROROOMBA981
Neohodnoceno
Značka: iRobot
24 999 Kč –55 % 11 299 Kč 9 338 Kč bez DPH
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021
Robotický vysavač, navigace iAdapt 2.0 s vizuální Lokalizací, Wi-Fi, automatické rozeznání typu podlah a zvýšením výkonu na kobercích, úklid až 185 m² na jedno nabitím, automatické dobíjení během úklid, adaptivní čistící hlava AeroForce, systém bočního úklid v rozích a podél stěn Wall Follow, systém ANTITANGLE proti chytáním do kabelů, akustická a optická detekce nečistot Dirt Detect 2. generace, programování dne a času úklid, virtuální stěna s funkcím Halo, HEPA filtr, profilovaný nárazník se zpomaleným dotykem, indikátor plného Koše, velkokapacitní Sběrné koš AeroForce, výklopné držadlo pro lahko manipulacím, vysokokapacitní Li-Ion baterie, doba nabíjení 3 hodiny, rozměry: 351 × 92 mm (samotné tělo robota 80 mm), hmotnost 4 kg, hlučnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotický vysavač iRobot Roomba 981

Dokonalá evoluce robotického vysavače přináší nové revoluční technologie do vaší domácnosti. Špičkovému robotickému vysavači Roomba 981 věnovali inženýři iRobotu maximální péči a výsledkem je tak zcela nekompromisní stroj na úklid jak malé garsonky, tak velkometrážního bytu.

Ovládejte svého robota. Odkudkoli, kdykoli.

iRobot Roomba 981 se umí spárovat s vaší Wi-Fi sítí a vy ho tak můžete ovládat ze svého smartphonu doslova odkudkoli. Chcete mít doma vysáto, než dorazíte z kanceláře? Zadejte své Roombě 981 práci cestou domů a až dorazíte, čeká vás dokonale vysátý byt.

Neúnavný pomocník

iRobot Roomba 981 má nově Lithium Ion baterii, díky které dokáže vyčistit až 185 m2. Ve srovnání s předchozími verzemi má tato baterie o 50 % větší kapacitu a 4× vyšší životnost.

A pokud by vám tato kapacita nestačila, Roomba 981 se při vybité baterii vrátí uprostřed práce do dokovací stanice, dobije se, a poté pokračuje s úklidem tam, kde skončila. Geniální, že?

Plovoucí podlaha? Koberec? Přizpůsobí se.

iRobot Roomba 981 umí rozeznat povrch, po kterém se pohybuje. Pokud vysává pevnou podlahu, využívá nižšího výkonu, jelikož nečistoty jdou jednodušeji vysát. Jakmile ale najede na koberec, automaticky zvýší výkon až 10×. Geniálně jednoduché. Jednoduše efektivní.

Opravdu inteligentní

Roomba 981 obsahuje novou vizuální lokalizaci iAdapt 2.0, dokáže tedy rozeznávat nábytek a překážky nejenom senzory, ale také „pohledem“. Nikdy vám nespadne ze schodů, jelikož se na jejich hraně vždy zastaví. Při nájezdu na kabel se díky systému AntiANGLE nezamotá.

Nečistoty detekuje nejenom akusticky, ale také opticky pomocí funkce Dirt Detect 2. Čištění v rozích a jízda podél zdi a nábytku jsou samozřejmost. A čisticí silikonové hlavice AeroForce? Oproti kartáčům jsou téměř bezúdržbové a podstatně účinnější.

Inteligentní systém navigace iAdapt 2.0 s vizuální lokalizací, uklizení celé plochy domácnosti, Recharge/Resume: sama se dobije a pokračuje ve vysávání, Carpet Boost: na kobercích dvojnásobně zvýší výkon vysávaní, ovládání a programovaní pomocí smartphonu, výdrž Li-Ion baterie až 120 minut.

Speciální funkce Roomba® 981

Čištění celé plochy domácnosti
Inteligentní systém navigace iAdapt® 2.0 ve spojení s vizuální lokalizací pomocí kamery zabezpečuje, aby se Roomba sama orientovala po ploše celé domácnosti, pamatovala si svou polohu a v případě potřeby se dobila, aby pokračovala ve vysávání všech místností.

Dobije se a pokračuje
Plně nabitá zvládne vysávat až 120 minut**, potom se automaticky vrátí na nabíjecí stanici, kde se dobije, aby mohla pokračovat a povysávat všechny místnosti.

Aplikace iRobot HOME
Pomocí aplikace iRobot HOME vysáváte a programujete Roombu úplně jednoduše - kdykoliv a kdekoliv. Nebo jen zatlačte tlačítko CLEAN na robotu.

Více výkonu s funkcí Carpet Boost
Čistící systém AeroForce® ve spojení s funkcí Carpet Boost dokáže na kobercích, ve kterých se skrývá nejvíc prachu, automaticky zvýšit výkon Gen 3 motoru až 10-násobně.

Specifikace Roomba 981

 • Rozměry: 35,1 x 9,2 cm
 • Hmotnost: 4 kg
 • Doba nabíjení: 3 hodiny
 • Filtr: Vysokoúčinný AeroForce filtr
 • Výdrž baterie: až 120 minut
 • Typ baterie: Lithium Ion
 • Objem zásobníku: 0,6 l
 • Maximální pokrytí: až 185 m2
 • Maximální výška prahu: až 1,6 cm
 • Hlučnost: 58 dB (bez aktivované funkce Carpet Booster)
Další parametry
Doba provozu 120 min
Zdroj energie aku (Li-ion)
SMART Ano
Hlučnost 58 dB
Mopování Ne
Objem prachového sáčku nebo nádoby 0,6 l
 
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35 cm
Výška výrobku 9,2 cm
Hloubka výrobku 35 cm
Hmotnost výrobku 4 kg
 
Rozměry balení
Šířka balení 52 cm
Výška balení 42 cm
Hloubka balení 14 cm
Hmotnost balení 6,2 kg

Obsah balení

 • Robotický vysavač iRobot Roomba 981
 • Nabíjecí stanice Home Base
 • Síťový kabel
 • 2 virtuální stěny Dual Mode Virtual Wall (4 přibalené alkalické baterie AA)
 • 1 extra filtr
 • 1 extra boční kartáček

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 6.2 kg
Doba nabíjení: 3 h
Objem zásobníku: 0,6 l
Stav: Nový
Typ: Robotický
Výrobce: iRobot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: