Robotická sekačka FERREX / předváděcí / Garden Feelings R800 Easy / 800 m2

Kód: 97914
Tip Jarní výprodej
101 hodnocení
10 999 Kč –36 %
Robotická sekačka FERREX / předváděcí / Garden Feelings R800 Easy / 800 m2
10 999 Kč –36 % 6 999 Kč 5 784 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
12.6.2023
Tento chytrý pomocník bude pracovat - sekat sám, zvládne bez problému i svah, umí se vyhýbat překážkám a navíc si dokáže i zapamatovat tvar a velikost vaší zahrady i místa, které už posekal.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto zboží spadá do kategorie B. Jedná se o zboží, které bylo krátce použito na výstavě, nebo promo akci. Zboží je 100% funkční a připraveno k okamžitému použití. Na zboží je poskytována záruka 12 měsíců. Zboží je zabaleno v originálním, případně v náhradním balení.


Robotická sekačka FERREX / Garden Feelings R800 Easy / 800 m2

Máte zahradu a již vás nebaví namáhavé sekaní v horkých letních dnech ? Máme pro vás pomocníka, který vám od tohoto problému pomůže a udělá práci za vás. Robotická sekačka R800 Easy je pro sekání trávy jako dělaná. Zvládá sekat do 800 m2 se svahem až do max. 35 procent. Nastavení výšky řezu lze nastavit pohodlně a jednotlivě otáčením centrálního nastavovacího kola od 20 mm na 60 mm. Hroty trávy jsou jemně nasekané rotujícími noži a poté rozloženy na povrch trávníku. Posekaná tráva poté dále slouží jako hnojivo.

542455 sekacka

Intuitivní displej a nízký hluk

Intuitivní displej usnadňuje uvedení do provozu a máte přehled v jakém stavu se sekačka nachází. Jediné, co je potřeba udělat, je zadat požadovaný čas sečení a program se automaticky spustí každý den ve stejnou dobu. Každý den začíná sledováním obvodového drátu a sekání okrajů. Poté robot pokračuje v sekání náhodným pohybem.
Mezi velkou výhodu patří velice nízká úroveň hluku. Proto tohoto pomocníka můžete využívat klidně i v noci. Pokud dojde k nízkému stavu baterie sekačka se automaticky přesune k nabíjecí stanici, kde zůstane až do úplného nabití. Jakmile dojde k úplnému
nabití, tak sekačka automaticky pokračuje přesně na místě, kde skončila.

Integrovaný dešťový senzor

Integrovaný dešťový senzor zajistí automatické vjetí sekačky do nabíjecí stanice, když prší, kde zůstane až do vyschnutí dešťového senzoru. Poté pokračuje v sečení trávy nebo, pokud je překročena doba sečení, robotická sekačka čeká do dalšího dne. Stisknutím tlačítka Home lze zařízení kdykoli odeslat k nabíjecí stanici. 

Funkce bezpečnostního zámku a zastavení

Robotická sekačka má také funkci elektronického bezpečnostního zámku (PIN kód je spojený s alarmem proti krádeži) pro zabezpečení sekačky. Pokud se zvedne nebo nakloní, nože okamžitě zastaví. Pokud narazí na překážku, zastaví se nože i sekačka a směr pohybu se změní, aby se pokračovalo v procesu sečení.

Parametry

 • Spotřeba energie 50 W
 • Baterie 28 V DC / 2,85
 • Nabíjecí napětí 32 V DC / 1,5
 • Průměrná pracovní doba při jednom nabití baterie cca. 80 min.
 • Doba nabíjení přibl. 90 min.
 • Šířka řezu cca. 18 cm
 • Výška řezu od 20 do 60 mm (plynule)
 • Rychlost jízdy 0,4 m/s
 • Sekání do 800 m2 se svahem až do max. 35 procent.
 • Hmotnost 10,5 kg
 • Hmotnost balení cca 12 kg

Nabíjecí stanice není odolná vůči povětrnostním vlivům (musí být umístěna na místě chráněném proti dešti).

Obsah balení

 • Robotická sekačka FERREX / Garden Feelings R800 Easy / 800 m2

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 12 kg
Doba nabíjení: 90 minut
Doba provozu: 80 minut
Stav: Předváděcí
Výrobce: FERREX Garden Feelings
Výška řezu: 20 mm - 60 mm
Nevyplňujte toto pole:
MK Avatar autora 15.8.2022 14:21
Se slevou, protože sloužila na předváděcích akcích, takže se zkrácenou zárukou, ale zato již vyzkoušená. Doma seká už týden a já jsem naprosto spokojená. Jednoduchá montáž pro provoz, kterou jsem zvládla levou rukou.