Jak si zajistit kvalitní a čistý vzduch po celý rok

Investice do čističky a zvlhčovače vzduchu se opravdu vyplatí, protože čistý vzduch je základ zdravého domova a celé vaší rodiny.

Výběrem kvalitní čističky a zvlhčovače vzduchu si zajistíte zdravý přísun vzduchu po celý rok. Nepodceňujte tyto domácí pomocníky, protože na kvalitě vzduchu který dýcháte vy a vaše rodina, závisí také celkové zdraví organismu.

Na co se tedy zaměřit při výběru správného produktu?

Čističky vzduchu odstraňují alergeny a pomáhají tak při alergii a astmatu. Pylová sezóna dokáže velice znepříjemnit několik týdnů. Když se zvedne vítr před deštěm, všechen prach a pyl se dostane do místnosti. V zimním období v době chřipkového onemocnění je potřeba v domácnosti neustále zajišťovat čistý vzduch. Určitě znáte velmi dobře situaci, když onemocní jeden člen rodiny a nachlazení poté dlouho putuje postupně v celé rodině. Bakterie jsou v čističce nejen zachyceny ve filtru, ale také zničeny pomocí ultrafialového světla. Máte tedy naprostou jistotu důkladně vyčištěného vzduchu.

 Čistička vzduchu AirFresh Clean

Zvlhčovač vzduchu je další důležitou součástí při starosti o zdraví domova.

Správná vlhkost vzduchu je velice důležitá pro zachování zdravého a silného dýchacího systému. V zimních měsících nevětráme tak často a intenzivně jako v létě a zvlhčovač vzduchu nám pomůže udržet kvalitní vzduch v místnosti. Suchý vzduch v místnosti nutí k neustálému kašli a působí tak nepříznivě na dýchací cesty. 

Další kritéria pro výběr vyhovujícího přístroje

Tichý chod vybírejte pokud chcete používat spotřebič v noci nebo v místnosti kde bude spát přes den miminko. Výkon vybírejte podle velikosti místnosti, kde bude spotřebič umístěný. Časovač je výborný pomocník a přístroj tak můžete používat přesně podle vašich potřeb. Přehledný digitální display se snadným ovládáním si velmi snadno osvojí celá vaše rodina. 

Pořídit si můžete také čističku a zvlhčovač vzduchu v jednom přístroji.

Aby zvlhčovač mohl správně fungovat, je u něj potřeba čas od času vyměnit filtr. Sami poznáte, kdy je čas pro výměnu. Starý filtr bude špinavý a zašlý.  

Všechny přístroje jsou lehké a můžete je snadno přemísťovat podle potřeby. Navíc vypadají moderně a budou tedy stylovým doplňkem vaší domácnosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení